ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
No result...

چگونه بهترین همسر دنیا باشید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دوستان عزیزم سلام. روز همگی شما بخیر و شادی.

یادمه یکی از اساتید خوب من همیشه میگفت: "داشتن زندگی خوب و لذت بردن از زندگی حق همه ما آدمهاست، و ما باید از زندگی مشترکمون راضی باشیم و ازش لذت ببریم، وگرنه خوب همه آدمها تو خونه پدر و مادرشون حداقل رفاه رو دارن و هیچکس با این نیت که زندگیش بدتر بشه وارد زندگی مشترک نمیشه." پس چه اتفاقی میوفته که باعث میشه بعضی ها بعد از ازدواج احساس شکست و عدم خوشبختی کنن؟ اغلب آدمها از این مساله آگاهی ندارند که همه ما می تونیم بهترین باشیم، به شرطی که علم و آگاهی لازم برای بهترین بودن رو بدست بیاریم و شناخت کافی نسبت به شریک زندگیمون داشته باشیم. در این پست من قصد دارم مطالب بسیار ساده یی رو بیان کنم که با دونستن اونها می تونید بهترین همسر دنیا باشید و زندگیتون لذت بخش و با آرامش و مثبت باشه

good spouse

اراده پولادین پسر کوچولو

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مدرسه‌ی کوچک روستایی بود که به‌وسیله‌ی بخاری زغالی قدیمی، گرم می‌شد. پسرکی موظف بود هر روز زودتر از همه به مدرسه بیاید و بخاری را روشن کند تا قبل از ورود معلم و هم‌کلاسی‌هایش، کلاس گرم شود. روزی، وقتی شاگردان وارد محوطه‌ی مدرسه شدند، دیدند مدرسه در میان شعله‌های آتش می‌سوزد. آنان بدن نیمه بی‌هوش هم‌کلاسی خود را که دیگر رمقی در او باقی نمانده بود، پیدا کردند و بی‌درنگ به بیمارستان رساندند.

Glenn Cunningham

مصاحبه با بیژن تاجر موفق و ثروتمند ایرانی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بیژن پاکزاد”‌ که اکنون درآمد سالانه اش از فروش عطرها و ادکلن های “DNA” بیش از ٣٠٠ میلیون دلار درسال است و صاحب یکی از با شکوه ترین وگران قیمت ترین فروشگاههای نیویورک است. 

bijan pakzad بیژن پاکزاد

درب این فروشگاه فقط به روی مشتریان خاص و به سفارش آنها باز می شود. بیژن دارای یک هواپیمای جت شخصی است .برای آن دسته از مشتریانی که نمی توانند به فروشگاه او بیایند، او شخصا به نزد ایشان می رود و برای آنها مدل لباس، تی شرت، عطر و … طراحی می کند. او یک ذهن پول ساز واقعی دارد و خیلی از پولدارها و توانگرهای دنیا به داشتن نام او روی عطر خود یا لباس های خویش افتخار می کنند. اجازه دهید تا با بیژن (و ثروتمند شدن وی) مصاحبه ای داشته باشیم :